Zack Davisson keert terug naar Heroes Made in Asia in Jaarbeurs Utrecht!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zack Davisson is een bekend gezicht bij Heroes Made in Asia. Hij heeft meerdere keren aan het evenement deelgenomen en is een vaste waarde geworden in de line-up. Zack zal terugkeren voor de tweede editie in Jaarbeurs Utrecht.

Zack Davisson is een bekroonde vertaler, schrijver en docent. Hij vertaalde klassieke manga’s als Kitaro, Space Battleship Yamato en Devilman, maar ook moderne werken zoals Opus van Satoshi Kon, Record of Lodoss War, Call of Cthulhu van H.P. Lovecraft en Cat + Gamer. Hij is ook de auteur van The Ultimate Guide to Japanese Yokai, The Art of Star Wars Visions en Manga: A Visual Guide. Zijn werken zijn in meerdere talen vertaald.

Als expert op het gebied van Japanse folklore en manga heeft Davisson lezingen gegeven aan onder meer Duke University, Annapolis Naval Academy en Università Ca’ Foscari Venezia. Hij heeft bijgedragen aan tentoonstellingen in het Museum of International Folkart, het Wereldmuseum Rotterdam, het Världskulturmuseerna Stockholm en de Art Gallery of New South Wales. Hij woont in Seattle, WA, VS.

Zack werkte ook samen met Gou Tanabe aan manga-bewerkingen van H.P. Lovecraft en Shintaro Kago aan Brain Damage, waarbij Gou en Shintaro de artwork hebben gemaakt en Zack de vertaling. Fans kunnen alle 3 de makers ontmoeten tijdens het evenement.

Zack zal beide dagen van het evenement aanwezig zijn. Je kunt hem bezoeken om item’s te kopen, om handtekeningen te vragen of gewoon om een praatje te maken. Koop nu je tickets!

Ontdek meer