Ontmoet onze Cosplay Co-Host DobiCos

Facebook
Twitter
LinkedIn

DobiCos is de Cosplay Co-Hosts tijdens de komende editie van Heroes Made in Asia. Zie Dobi schitteren op de Main Stage tijdens de Cosplay Contest!

DobiCos - Cosplay Co-Host

Hi heroes! ✨

Ik ben Dobi, een Nederlandse cosplayer die dol is op sewing en alles wat met anime te maken heeft, en ik zal samen met de lieftallige Sakuraflor het podium van Heroes Made In Asia presenteren! 💫

Misschien ken je mijn werk van projecten met Riot Games, Bethesda en bbno$, en ik ben ook tweevoudig winnaar van Heroes Made In Asia 🏆🏆.

Ik heb een stand vlak naast het podium, dus kom langs om me te ontmoeten, over cosplay te praten en gezellig bij te praten.

Sakuraflor - Cosplay Host

Sakuraflor, ook wel bekend als Saku, maakt al meer dan 10 jaar deel uit van de cosplay en creatieve community. In die tijd heeft ze meerdere awards gewonnen voor haar werk op het podium en achter de schermen, en heeft ze samengewerkt met grote namen uit de game- en entertainmentwereld via live-action projecten en evenementen.

Daarnaast heeft ze recent haar creatieve werk uitgebreid met het schrijven van haar eerste eigen boek, Dreambound, dat momenteel in ontwikkeling is.

Ook brengt ze haar liefde voor motoren samen met geek culture en community in Sakurides, een project waarin haar passies samenkomen.

Na een korte pauze is Saku enthousiast om weer terug te keren als host van HMIA, en opnieuw verbinding te maken met de community.

Bekijk Saku en Dobi op het hoofdpodium tijdens de cosplaywedstrijd, of ontmoet ze beide dagen bij hun eigen stand!

Wil je deze geweldige cosplayers ontmoeten, tips vragen, een foto met ze maken en meer? Er zijn nog enkele regular tickets beschikbaar in de ticketshop.

Ontdek meer

K-pop Heroes person in cosplay

Schrijf je in voor de K-pop Contest

Tijdens Heroes Made in Asia kun je je talent laten zien aan alle bezoekers, want in samenwerking met K-Motion organiseren we een grote K-pop Dans Cover Contest.