De Early Bird tickets zijn nu beschikbaar!

Facebook
Twitter
LinkedIn

De Early Bird kaartverkoop voor Heroes Made in Asia 2025 is begonnen! Dit zijn de goedkoopste tickets, dus zorg dat je op tijd je ticket bemachtigt.

Stap in de wereld van Aziatische popcultuur tijdens Heroes Made in Asia op 15 & 16 maart in Jaarbeurs Utrecht! Of je nu houdt van Cosplay, Anime, Gaming, Manga, K-pop, TCG of heerlijk Aziatisch eten (en meer), HMIA is dé plek om alles in één keer mee te maken.

Vanaf dit moment kun je ook tickets kopen voor de Masterclasses! Er zijn een aantal nieuwe en een paar terugkerende:

🪭Dream Decoden
🪭Hanfu Hairsticks
🪭Matcha Latte Making
🪭Interactive Japanese Tea & Sweets Tasting Experience
🪭Narcotic Kimbap
🪭Kyaraben
🪭Kintsugi
🪭Crochet Plushies for beginners

Ontdek meer

Regular Tickets zijn LIVE!

De Regular Tickets voor Heroes Made in Asia zijn nu verkrijgbaar. Verzeker jezelf van een plekje voor het ultieme Aziatische popcultuurweekend in Jaarbeurs Utrecht op 21 en 22 maart 2026.